Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Walizki Duże

( ilość produktów: 11 )

Dalekie podróże, upragnione wakacje, czy weekendowe wypady za miasto wymagają odpowiedniego przygotowania. Właściwie dobrana walizka, która uwzględni Twoje indywidualne potrzeby to coś, czego potrzebujesz a my możemy Ci zaoferować!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szeroki wybór walizek, które spełnią oczekiwania w zakresie przechowywania bagażu oraz jego transportu.

Walizki podróżne SwissBags bez problemu pomieszczą Twój bagaż oraz umożliwią jego praktyczne rozmieszczenie. Nowoczesny a zarazem ponadczasowy wygląd oraz wykonanie z doskonałych jakościowo materiałów to gwarancja jakości, dzięki której będziesz cieszyć się użytkowaniem walizki przez długie lata.

Teleskopowa rączka do ciągnięcia i kółka obracające się o 360° zapewniają komfort, znacznie ułatwiając poruszanie się, nawet po nierównych nawierzchniach. Wyposażenie w system szyfrujący TSA, dzięki któremu otworzysz ją tylko Ty i służby celne sprawia, że Twój bagaż pozostanie należycie zabezpieczony.

W naszej ofercie znajdują się walizki kabinowe, średnie i duże.

Najbardziej praktyczne walizki kabinowe stanowić będą rozwiązanie Twoich problemów z bagażem podręcznym. Dzięki swoim rozmiarom możesz zabrać je do samolotu, z łatwością zmieszczą się w luku bagażowym nad siedzeniami lub pod fotelem.

W sytuacji, gdy nie potrzebujesz dużego bagażu, a plecak lub walizka kabinowa są za małe rozwiązaniem będą średnie walizki podróżne.

Na dłuższy urlop, wczasy rodzinne, czy wypad z przyjaciółmi świetnie sprawdzi się duża walizka podróżna.

Wybierz jedną z prezentowanych walizek i ciesz się komfortowym, spokojnym wypoczynkiem!

pixel